Neler Yaparız?

Neler Yaparız ?

Webfikir Yazılım & Grafik Atölyesi olarak size bir çok hizmet sunuyoruz. Şunu hiç unutmuyoruz; Marka Algısını Doğru Yaratmanın İşinize Etkisini Çok İyi Biliyoruz !!!

Profesyonel Web Siteleri

E-ticarete başlamak için geç kalmayın elektronik ortamda mağazanızı 24 saat açık tutabileceğiniz personel ve kira gideriniz olmadan dünya pazarında yerinizi alabileceğiniz doğru teknik altyapı ile buluşmanın en kolay ve ekonomik yolu için biz hazırız.

Grafik Tasarım

İster yeni kurulan, isterseniz yıllardır sektörde olan bir firma olun müşterilerinizle aranızdaki iletişime dair görecekleri ilk şey logonuz ve kurumsal kimliğiniz olacaktır. Bu nedenle biz, firmanızı en iyi yansıtacak, rakipleriniz arasında fark getirecek tasarımları sunuyoruz.

Reklam Fotoğrafçılığı

Profesyonel çekilmiş ve sunulmuş bir ürün fotoğrafı, ürünün satılmasında çok önemli bir rol oynuyor. Ürün, mekan fotoğraf çekimi profesyonel her firmanın pazarlama için yapması gereken en önemli yatırımlardan biri. Gelin markanızı profesyonelce tanıtalım.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya ile müşterilerinize direk ulaşabilir ve hızlı iletişime geçebilirsiniz. SOSYAL MEDYANIZI YÖNETMEK İÇİN HİZMETİNİZDEYİZ !!! Sosyal medya bugün televizyon ve radyodan sonra şirketlerin müşterilerine ulaşmalarını sağlayan en önemli kanal.

Mobil Uygulamalar

Kullanıcılar artık kendileri için en kolayı seçmekte, bir bilgi almak için 3-4 farklı işlem yapmaktansa en kısa yolu tercih etmektedir. Mobil uygulamalar var olan müşterilere ulaşmak kadar potansiyel müşterilerle bağlantı kurmak için de önemli bir yol.

Müşteri Desteği

Söz uçar yazı kalır mantığıyla tüm işlerimizi arşivleyip firma değerlerinizin kaybolmaması için elimizden geleni yapıyoruz yani kısaca ; Bugün olduğu gibi yarında buradayız!!! Profesyonel yazılım ekibimiz ile tüm web sitesi ve web tabanlı taleplerinizi çözümlüyoruz.

Fikirbazlar Nasıl Çalışır ?

1. Fikrin Oluşturulması

Müşterilerimiz ile manzara karşısında kahve içer, proje ve isteklerini inceler, ilham kaynağı ofisimizde hedef kitleyi belirleriz.

2. Fikirbazların Dokunuşu

Var olan markaları inceleyerek denenmişi denemek yerine farklı olanı ortaya çıkarmak için profesyonel olan fikirbazlarla biraraya gelerek fikir fırtınası yaparız !!!

3. Fikirbazlar İş Başında

Projeye göre belirlediğimiz lansman tarihine kadar yapılması gereken tüm işlemlerin zamanından önce yetişmesi için fikirbazlardan duman çıkıncaya kadar mesai harcarız.

4. Neredeyse Bitmek Üzere

Tüm bu yoğun çalışmalar sonucu ortaya cıkan fikirler görsel olarak size sunulur; yorumlar alınır revizeler düzenlenir bölümler, renkler ve yazılar kontrol edilir. Biraz mükemmelliyetçilik galiba bizde hata kabul edemiyoruz.

5. Beklediğinizden Güzel Oldu

Veeee mutlu son !!! Herşey mükemmel ve üretim aşamasına geçilebilir sonlandırılabilir hale getirdik.Ancak herşeyden önemlisi Sizin yüzünüzdeki gülümsemeyi ve memnunluk ifadesini görmeden ve markanızla ilgili doğru algıyı yaratmadan fikirlerimizi size teslim etmiyoruz.